Kurumsal
Hakkımızda

 

"Güvenliğiniz İçin Akıllı Çözümler"

 

Smart Bilgi Teknolojileri ve Güvenlik Şirketi 1998 yılında, perakende güvenlik sistemleri sektöründe "Türkiye'de en kaliteli hizmeti veren firma" olma hedefiyle kurulmuştur.

 

Sektöründe ilklerin temsilcisi olan firmamız, İstanbul'daki genel müdürlüğünün yanı sıra, Türkiye'nin çeşitli illerinde bulunan yetkili satış ve servis bayileri ile Türkiye'nin perakende devlerine ve kamu kuruluşlarına hizmet vermektedir.

 

Dünya güvenlik sektörünün bir numarası Gunnebo Gateway firmasının Türkiye imtiyazlı distribütörü olan Smart Güvenlik, aynı zamanda tamamı sektörlerinde lider birçok firmanın Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

 

Değerlerimiz

 

"Uzun Ömürlü Ürün , Kaliteli Hizmet , Hızlı Servis"

 

Smart Güvenlik'in kalite anlayışı sadece ürün tabanlı değildir. Bize göre kalite; satış öncesinde müşterilerimize geniş çözüm alternatifleri sunarak kullanıcıyı doğru bilgilendirmek, fiyat performans dengesinde en iyiyi yakalamak, hizmet ve tedarikte sürekliliği sağlamak, satış sonrasında sürekli teknik destek sağlayarak her koşulda ürünlerimizin arkasında olmaktır.

 

Projelendirmeden alt yapı hazırlanmasına, montajdan personel eğitimlerine, satış danışmanlığından satış sonrası hizmetlere kadar müşterilerinin her ihtiyacını düşünen ve hizmet anlayışını bu doğrultuda şekillendiren firmamız, Türkiye'nin her noktasına, 24 saat hizmet verebilecek servis altyapısına sahiptir.

Vizyonumuz Misyonumuz
Çağlayan Mahallesi Okul Caddesi No:16 34403 Kağıthane / İstanbul  T : 90 (212) 211 11 00  F : 90 (212) 211 11 71  M : bilgi@smartguvenlik.com.tr
orion